Terug naar homepage

 
Ekiden groot succes! PDF Afdrukken E-mail
donderdag, 24 november 2011 19:56
In een prachtige ambiance – perfect weer en buitengewoon veel deelnemers en supporters – werd op zaterdag 5 november 2011 een Ekiden gelopen. Eigenlijk een halve Ekiden want de teams legden samen een halve marathon af. Finish en start waren op de spiksplinternieuwe 8 banen brede Mondo-baan van Sprint, die daarmee ook direct op feestelijke wijze werd ingewijd. Het parcours was super listig in elkaar gestoken met vele hele en halve rondes op de baan opdat iedereen zo veel mogelijk van die verende en snelle ondergrond zou kunnen genieten.
 
Dit alles werd vakkundig aan elkaar gespeakerd door onze verenigingsmanager Henk, die ik overigens ook nog zelf een ronde voor zijn rekening heb zien nemen. Ik heb dit alles vanaf de zijlijn gevolgd, druk foto’s makend van mijn loopmaatjes van Fit 1 (of moet ik inmiddels zeggen voormalig Fit 1 gezien het samensmelten van Fit en Weg in Loopsport?).
 
Sommige teams hadden zich uitgedost in prachtige outfits, weer andere teams hadden een toepasselijke naam bedacht en er was natuurlijk zoals altijd weer de strijd om de eer voor de snellere teams. Voor de winnende teams waren er gesponsorde taarten beschikbaar. En dit alles stond ook nog eens in het teken van het tot stand te brengen nieuwe clubhuis. Ik ben benieuwd hoeveel de sponsoring heeft opgebracht en verwacht dat daarover op korte termijn wel duidelijkheid zal komen. Er kwamen de afgelopen week nog steeds sponsorbedragen binnen, vandaar.
 
Na afloop van de Ekiden mochten jonge leden van onze vereniging de baan openen, gingen er nog een zooi ballonnen de lucht in en hielden huidige en vorige voorzitter nog een toespraakje, waarna oud voorzitter Jan de eerste steen legde. Heel eigentijds gebeurde dit volgens mij volstrekt specieloos, dus eigenlijk kon niet echt worden gesproken van het metselen van de eerste steen.
 
Onze lokale omroep StadsTV Breda heeft een item gewijd aan de opening van de nieuwe baan. Als het goed is maakt dit vanaf vrijdag 25 november 2011 vanaf 19:00 deel uit van de programmering in het blokje Breda Allerlei. Te bekijken via Ziggo analoog op kanaal 45 en digitaal op kanaal 40. Ook te bekijken via de website http://stadsrtvbreda.nl  en dan naar het Video archief.
 
Ja, Sprint is goed bezig.
 
De rennende raadsman
 

NK Junioren A/B 2012

Klik hier voor meer info over het NK Junioren A/B, dit jaar op 1, 2 en 3 juni bij Sprint op de nieuwe baan!

 RW_BREDA_LOGO_CMYK1_2
WM_Logo_Wout_Monseurs_INTERNET

Laatste tweets

Content: webredactie A.V.Sprint