|
Road to Christchurch Bart Pijs: vervolg 2 |
|
|
|
|
dinsdag, 11 januari 2011 19:05 |
|
Belevenissen Sydney Olympic Park januari 2011
Inmiddels enkele dagen verder in Sydney Olympic Park. Helemaal weer in het juiste slaapritme. Geen last meer van de jetlag. De eerste dagen na aankomst stonden in het teken van weer in het juiste ritme komen. De trainingen waren niet zwaar, maar vooral bedoeld om soepel te blijven en het juiste gevoel weer te krijgen. Vandaag maandag 10 januari zijn we met de eerste echte training begonnen. Het was meteen een stuk drukker op de atletiekbaan. De Amerikanen zijn eergisteren ook aangekomen en we trainen nu gelijktijdig op de baan. Goede training met 100m' tjes. Vanmiddag voor de eerste keer weer krachttraining. Ben benieuwd.
Zaterdagmiddag en gisteren hebben we sightseeing gedaan in Sydney. Met de ferry naar Darling Harbour gegaan waar we onder de Harbour Bridge zijn door gevaren en ook bij het Opera House hebben gestaan. Echt gaaf! Zaterdagavond een vuurwerkshow bekeken in Darling Harbour te midden van heel wat Aziaten met fotocamera's................mooi om te zien.
Zondag nog wat souvenirs gekocht waaronder een boemerang en een t-shirt. Zondagavond was het dan zo ver...............een cricketwedstrijd gekeken in het olympisch stadion in Sydney! Spelregels werden gelukkig steeds duidelijker, mooi om te zien hoe fanatiek de supporters waren. Nu klaarmaken voor de krachttraining die komen gaat.
10 januari 2011
Bart Pijs
 |